Серія Ergo Line

Детальніше


Серія Ergo Line

Візки-термобокси ScanBox Ergo Line (GN1 / 1) - ідеальне рішення для транспортування, доставки і зберігання продуктів харчування в холодному або гарячому температурному середовищі, особливо під час жвавих обідніх перерв або коли Ваші пріоритети - гнучкість і простота в експлуатації.

Завдяки високій якості виконання і суцільний оболонці, що захищає деталі всередині, наші візки пропонують добре сплановану взаємодію, високу продуктивність при подачі продуктів на стіл і чудову здатність зберігати якість продуктів харчування. ScanBox не потрібно ніяких додаткових електроустановок - тільки однофазное гніздо.

Щоб відповідати конкретно Вашим потребам в області зберігання і доставки готової продукції, наші термобокси Ergo Line доступні в широкому діапазоні потужності і з декількома комбінаціями функцій: Duo (два бокси "поряд") і Combo (два бокси "один на одному") - доступні рішення, що пропонують два боксу на одному візку.

У нашому асортименті Ви знайдете бокси (від 6 до 14 осередків) з активними функціями нагрівання та охолодження, що підтримують температуру їжі на постійному рівні.

Загальна інформація

Представляємо Вашій увазі асортимент візків-термобоксів, розроблених і вироблених компанією ScanBox (Фінляндія)

Призначені для перевезення і зберігання готових харчових продуктів або інгредієнтів, в контрольованому, температурному середовищі.

Це ідеальне рішення для готелів, ресторанів, кейтерингу, закладів громадського харчування і т.і.

ScanBox має найширший асортимент ізольованих транспортних візків на ринку.

Випускаються в варіантах для гарячих, охолоджених або заморожених продуктів.

Інноваційний дизайн пропонує безліч переваг в порівнянні з традиційними візками для холодного / гарячого зберігання.

Компанія ProfiFOOD офіційно представляє ScanBox в Україні, здійснюючи необхідний сервіс з обслуговування та ремонту виробів.

Основні переваги

Візки ScanBox елегантні, універсальні і легкі. Фактично деякі з них в половину легше ваги конкурентних продуктів. Проте, вони призначені для активної експлуатації у «важких умовах».

Всі візки, дуже прості в експлуатації і транспортуванні.

Багаторічний досвід роботи з клієнтами, які постачають продукти таким організаціям як школи і центри з надання першої медичної допомоги забезпечили ScanBox глибоке розуміння необхідності створення надійної та ергономічної конструкції.

Завдяки дизайну з анодованим алюмінієм на внутрішній стороні і пластиковим ламінатом, армованим скловолокном зовні, наші бокси мають відмінну ударостійкість. 30-міліметрова ізоляція утримує температуру протягом тривалого часу, а тверде шасі з нержавіючої сталі в стандартній комплектації має міцні і легко обертаються колеса діаметром 160 мм.

В якості захисту на випадок зіткнення, суцільне шасі візка закрито пластиковою кришкою. Верхня напрявляюча з нержавіючої сталі захищає бокс, служить в якості буксирного ручки і полегшує навантаження зверху - наприклад, посуду і сухих продуктів. Ручки push / pull на задній частині візка забезпечують правильне робоче положення оператора під час роботи. Для всіх наших ящиків використовується цифровий дисплей для настройки температури. Він також вказує, коли досягнута вибрана температура. Для вашої зручності дисплей знаходиться на рівні очей - ще один доказ нашого ергономічного мислення.

Поряд зі змінними ущільненнями, знімні стійки з внутрішньої сторони роблять термобокси дуже легкими для чищення. Вільна циркуляція повітря забезпечує рівномірну температуру у всьому відсіку. Таким чином наші бокси зберігають найкращу якість їжі.

СТАНДАРТНІ ФУНКЦІЇ

  • Комбінуйте нагрівання / охолодження, відповідно до своїх потреб
  • знімні стійки
  • Ролики діаметром 160 мм
  • Пластмаса, армована скловолокном і алюмінієм
  • Легко керований світлодіодний дисплей
  • Колір на вибір
  • Бампери зверху і знизу

У цій категорії немає товарів.