Очисники для листів JEROS

Детальніше


Представляємо Вашій увазі асортимент машин, призначених для чищення листів, виробництва компанії Jeros (Данія).

Своєчасно і якісно очищений лист в значній мірі впливає на якість готових продуктів в хлібопеченні.

Нагар і сажа, утворені під час багатьох циклів випічки, контактують безпосередньо з поверхнею готового продукту, в значній мірі погіршуючи його зовнішній вигляд.

З огляду на те, що основним критерієм вибору при покупці харчової продукції є саме зовнішній вигляд - привабливість продукти з чорною, закопченою поверхнею є значно нижчою.

Частка листів є досить трудомістким процесом, через це багато виробників часто використовують брудні, закопчені листи, що в кінцевому результаті призводить до зменшення продажу та  втраченого прибутку.


Очисники листів компанії Jeros є ефективним рішенням для Вашого бізнесу.

Компактні в розмірах, прості у використанні і обслуговуванні, максимальна очищення поверхні - все що необхідно пекарні будь-якого розміру, для того щоб утримувати свої листи в належному вигляді.


Звертайтеся до наших фахівців - ми допоможемо підібрати правильне обладнання, доставимо його до Вас на підприємство, запустимо, налаштуємо і навчимо персонал.

У нашому асортименті великий перелік продукції для хлібопекарської промисловості, також ми пропонуємо інноваційне рішення в області контролю якості, боротьби з небажаною мікрофлорою, грибком.

Зверніть увагу на наш асортимент форм для випічки і металевих листів з антипригарним покриттям.


Ми працюємо по всій території України.

Уточнюйте ціни за телефонами вказаними на сайті, в розділі Контакти.

Для постійних і оптових покупців пропонуємо значні знижки які Ви можете обговорити безпосередньо з менеджером.

У цій категорії немає товарів.