Візки-термобокси ScanBox Bakery Line

Детальніше


Візки-термобокси для транспортування тарячої або охолодженої випічки та напівфабрикатів - серія Bakery Line.

Напрямні рейки всередині візку адаптовані під найбільш популярний розмір деко - 400х600 мм.


Постачайте гарячу випічку Вашим клієнтам!  

Тепер Ви можете переставити продукцію з печі відразу  в термобокс Bakery Box Hot, який підтримує температуру до 90С, так довго, скільки необхідно для того щоб доставити гарячу продукцію клієнту. Без перекладання або подальшого підігріву! Та здійснити переміщення готової продукції у контрольованному температурному середовищі!

Або навпаки: використовуйте наші візки-термобокси Bakery Box Active Cooling для доставки і зберігання охолоджених напівфабрикатів. Розкладіть їх на листи так, як вони повинні там розташовуватися. Пекарю на місці достатньо вийняти листи з продукцією і помістити їх відразу в піч.

Наявна опція без термо-установок - Bakery Box Ambient. Це бюджетний варіант що дозоляє зберігати початкову температуру під час нетривалого транспортування


В будь-якому разі - це інноваційне рішення допомагає оптимізувати процес виробництва і забезпечити найкращий сервіс і якість готової продукції Вашим клієнтам.


Візки обладнані спеціальними термо-установками, що дозволяють підтримувати задані параметри.

Для підключення досить стандартною розетки з напругою 220 Вольт.

Чудова термоізоляція дозволяє довго зберігати необхідну температуру навіть після відключення візків від харчування.

Залежно від температури зовнішнього середовища, а також щільності наповнення продукції всередині візки, в середньому протягом 1-го години температура змінюється на 0,5С, а протягом 2 годин-на 2,5С.

Таким чином для транспортування продукції можуть використовуватися машини обладнані конвертерами 12В на 220В, або зовсім без відповідного електроживлення.


Повідомте якщо це рішення зацікавило Вас!

Ми надамо дослідний зразок і зробимо найкращу пропозицію!


Доставка по всій території України.

Найкращі ціна та сервіс гарантовано!


У цій категорії немає товарів.